VOUCHERY

Osobiście jestem zwolenniczką dawania przemyślanych prezentów. Dlatego – przed zakupem vouchera porozmawiajcie szczerze z przyszłymi obdarowanymi. Podpytajcie, czy są zainteresowani takim prezentem, a jeśli tak – to w jakiej formie – czy chcieliby otrzymać sesję studyjną, plenerową, a może marzy im się reportaż? Zapoznajcie ich z opisami sesji. Pokażcie im moje portfolio, dowiedzcie się, czy styl mojej pracy im się podoba – żeby ta sesja sprawiła im prawdziwą radość, a zdjęcia były miłą pamiątką. 

 

REGULAMIN ZAKUPU VOUCHERÓW

 

1. Każdą z sesji możecie zakupić jako voucher w cenie zgodnej z pakietami szczegółowo opisanymi w ofercie.

 

2. Moje vouchery są personalizowane – sami więc możecie wymyślić życzenia lub tekst zaproszenia na sesję. Po ustaleniu szczegółów umawiamy się w studiu na przygotowanie vouchera, który otrzymujecie w wersji papierowej, zapakowany w kartonową kopertę – gotowy prezent. 

Jeśli nie macie możliwości by przyjechać do studia i odebrać voucher osobiście, mogę przesłać go wam w wersji elektronicznej do samodzielnego wydrukowania. 

 

3. Płatność za wybrany pakiet vouchera regulujecie z góry, w dniu zakupu. Obdarowani będą mieli możliwość ewentualnego dokupienia dodatkowych ujęć powyżej opłaconego przez was pakietu zgodnie z obowiązującą ofertą.

 

4. Czas na wykorzystanie vouchera to 6 miesięcy od dnia zakupu. Po tym czasie nie będzie możliwości umówienia się na sesję, a usługa przepada. Na voucherze będzie podana data ostatecznej realizacji bonu. 

 

5. Zakup vouchera jest jednoznaczny z akceptacją powyższego regulaminu.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytajcie śmiało – jestem do waszej dyspozycji.